Zestaw pielęgnacyjny do okien i drzwi drewnianych SIKKENS


PIELĘGNACJA OKIEN I DRZWI DREWNIANYCH -
ZABEZPIECZ OKNA I DRZWI NA ZIMĘ!!!!


Aby zapewnić długotrwałą, wysoką jakość i atrakcyjny wygląd drewnianych okien i drzwi, należy je regularnie czyścić i pielęgnować za pomocą zestawu pielęgnacyjnego Sikkens. Przedłuża się w ten sposób znacząco okresy międzyrenowacyjne i trwałość stolarki.

Do okien drewnianych należy użyć zestawu pielęgnacyjnego PFLEGESET FÜR FENSTER, który składa się ze specjalnego środka czyszczącego oraz mleczka pielęgnacyjnego.

Mikropęknięcia, rysy i niewielkie uszkodzenia lakieru powstają np. przez uderzenia gradu, wysokie nasłonecznienie lub inne warunki atmosferyczne jak i przy codziennej eksploatacji. Wilgoć wnika w te mikrouszkodzenia, co może spowodować powstanie sinizny, a następnie zniszczenie powłoki lakierniczej. 

Mleczko pielęgnacyjne tworzy na powłoce lakierniczej cienką, niewidoczną warstwę ochronną, która ogranicza wnikanie wody oraz przeciwdziała utlenianiu się lakieru. Niezależnie od tego czy okna zostały pokryte farbą kryjącą czy lakierem lazurującym, zestaw ten odświeża ich kolor, zabezpiecza i nadaje nowego blasku.

Zestaw jest bardzo wydajny i wystarcza na 2 zabiegi w roku (średniej wielkości dom).Zawartość (1 komplet = 2 x 250 ml): 
- Specjalny zmywacz 250 ml (zmywacz do oczyszczania powłok lakierniczych z wszelkich zanieczyszczeń jak: tłuszcze, sadza itp.))
- Mleczko 250 ml (wodorozcieńczalne mleczko do odświeżania powłok lakierniczych i zamykania mikropęknięć przed wnikaniem wody, do stosowania na powłoki lakiernicze okien i drzwi)
- Gąbka


(Producent: Akzo Nobel Decorative Coatings)

Przejściowo niedostępny. Podobne produkty: Kup na Allegro